Arizer Solo 2 – poznaj zalety tego waporyzatora

Waporyzacja pozwala cieszyć się dobroczynnymi składnikami ziół bez szkodliwych substancji wydzielanych w procesie spalania. W przeciwieństwie do tradycyjnych jointów nie powoduje kaszlu czy wysuszenia śluzówki. Z tego powodu taka forma czerpania korzyści z prozdrowotnych właściwości ziół cieszy się dużą popularnością. Na rynku znajdziemy najróżniejsze urządzenia służące do waporyzacji. Jednym z nich jest Arizer Solo 2. Sprawdźmy, czy warto postawić na ten waporyzator.

Arizer Solo 2 – czy warto po niego sięgnąć?

Fani waporyzacji znają i cenią kultowy model Solo. Arizer Solo 2 jest jego następcą. Wyróżnia się przede wszystkim możliwością regulacji temperatury z dokładnością do jednego stopnia. Dużym atutem jest moc grzałki – jeszcze większa niż w poprzedniej generacji. Dzięki temu waporyzacja z użyciem Solo 2 jest możliwa nawet przy grupowych inhalacjach i naprawdę głębokich wdechach. Nawet podczas intensywnego korzystania nie trzeba obawiać się, że urządzenie dostanie tzw. zadyszki. Arizer Solo 2 jest niezwykle wydajny i dopasowany do potrzeb różnych użytkowników – wieloletnich fanów waporyzacji, jak i początkujących.

Arizer Solo 2 – swoboda waporyzacji

Arizer Solo 2, według producenta, jest w stanie działać nawet przez trzy godziny ciągłej waporyzacji. To wszystko za sprawą wyjątkowej baterii. Na jednym ładowaniu urządzenie jest w stanie przetrwać aż dwadzieścia pełnych sesji inhalacyjnych. W zestawie znajdziemy futerał z klipsem do przypięcia do paska, co pozwala mieć urządzenie zawsze przy sobie. Sam zobacz na stronie https://konopienamaksa.pl/shop/waporyzatory/arizer-solo-2/. Kolejnym akcesorium jest nakładka Aroma Dish, dzięki której możliwe jest maskowanie zapachów w pomieszczeniach. W pudełku znajdują się także dwa rodzaje ustnika. Do tego dwie silikonowe zatyczyki, które zapobiegają wysypywaniu się suszu, kiedy przenosimy urządzenie w kieszeni. Arizer Solo 2 jest też znany z tego, że zapewnia doskonałej jakości parę. Pozwala cieszyć się smakiem ziół i czerpać z ich leczniczych właściwości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *