Naprawa kserokopiarki – gdzie?

Każde biuro musi posiadać co najmniej kilka podstawowych sprzętów, by sprawnie funkcjonować. Wśród nich znajduje się ksero i kserokopiarka – niezbędne przy kopiowaniu dokumentów. Niestety sprzęty bywają wadliwe. Intensywnie używane ulegają też różnego rodzaju awariom. Gdzie naprawić zepsutą kserokopiarkę? Podpowiadamy!

Czy naprawa kserokopiarki jest kosztowna?

Naprawa kserokopiarki nie musi być tak kłopotliwa, jak nam się wydaje. W zależności od rodzaju i poziomu awarii, może nas to kosztować od kilkudziesięciu do nawet tysiąca złotych. Zwykle jednak koszt nie przekracza kilkuset złotych. Zapłacić musimy także za samą ekspertyzę. Niestety, naprawa urządzeń jest niezbędna. Ksero czy faks to narzędzia, bez których żadne biuro nie będzie sprawnie funkcjonować. Zaletą jest to, że wiele serwisów oferuje dojazd do klienta. Warto też porównać oferty różnych zakładów, by nie przepłacić za naprawę.

Lubin – gdzie naprawimy kserokopiarki

Jeśli chcemy uniknąć kosztów związanych z serwisowaniem sprzętu, rozważmy dzierżawę. To usługa, którą znajdziemy w ofercie TMB. Jest to wygodne rozwiązanie szczególnie dla mniejszych, dopiero rozwijających się firm, które nie chcą inwestować w drogi sprzęt. Ograniczymy tym samym formalności – otrzymamy jedną fakturę za wynajem wielu urządzeń. Zaoszczędzimy czas i pieniądze, które możemy przeznaczyć na inny obszar rozwoju naszego biznesu. Specjaliści zajmą się też ewentualną reklamacją i serwisem.

Jeśli jednak zależy nam na przywróceniu zepsutej maszyny do życia, warto pozostawić naprawę profesjonalnej firmie. W Lubinie zrobi to za nas TMB http://tmb.net.pl/lubin/ działające na rynku od 2007 roku. Przedsiębiorstwo jest jednym z liderów w branży drukarek i kopiarek. Od lat buduje trwałe relacje z klientami i posiada wiele rekomendacji, które możemy przeczytać na stronie. TMB jest autoryzowanym i największym w województwie serwisem największych producentów urządzeń poligraficznych: Canon, Develop czy Conica Minolta. Firma prowadzi też audyty środowiska druku, które pomogą nam sprecyzować potrzeby i dobrać sprzęt do profilu działalności naszego biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *