Noclegi w Starej Morawie – dobry pomysł na urlop

Wiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że urlop należy planować na kilka miesięcy do przodu, aby uniknąć przepełnienia najpopularniejszych obiektów noclegowych. Jednak podstawowym problemem często jest kierunek podróży. Jeśli morze już Ci się trochę znudziło i chętnie odetchnął byś górskim powietrzem, ale chcesz uniknąć obleganego przez turystów Zakopanego, odwiedź Ziemię Kłodzką. Zobacz, jak wiele do zaoferowania mają tamtejsze wioski i miasteczka, a nocleg wybierz w Starej Morawie. Oto dlaczego warto.

Noclegi w Starej Morawie – okoliczne atrakcje

Stara Morawa, wieś położona w okolicach Śnieżnika oraz gór Bialskich, jest niezwykle urokliwa i dodatkowo otoczona bujną przyrodą. Jednocześnie zlokalizowana jest w taki sposób, że stanowi doskonałą bazę wypadową. Jeśli więc lubisz zwiedzać i odkrywać lokalne perełki architektoniczne lub przyrodnicze, doskonale się tam odnajdziesz. Odwiedzisz między innymi Międzygórze z wyjątkową architekturą norweską i tyrolską, zajrzysz do Sanktuarium Maria Śnieżna i poznasz miejscową legendę oraz zwiedzisz kilka stary zamczysk w Kamieńcu Ząbkowickim lub Stroniu Śląskim. Warto także przejechać się do Lądka-Zdroju, gdzie znajduje się najstarsze uzdrowisko w Polsce. Spróbujesz tam wód o składzie unikalnym na skalę europejską albo zażyjesz uzdrawiających kąpieli. Amatorzy sportów natomiast, zależnie od pory roku mogą wsiąść na rower lub na narty. W pobliżu znajduje się również Ośrodek Narciarski Czarna Góra, który niezależnie od sezonu, oferuje sportowe atrakcje.

Noclegi w Starej Morawie – komfortowe apartamenty

Zwiedzanie podczas wyjazdu może dać dużo radości, ale istotna jest również część wypoczynkowa. Dlatego rezerwując noclegi w Starej Morawie, musisz zadbać o wygodę swoją oraz towarzyszy podróży. Wybierz aparthotel z wygodnymi łóżkami i przestronnymi pokojami, takimi jak te https://apartamentystaramorawa.pl/. Dzięki temu będziesz mógł naładować baterie przed kolejną rowerową wycieczką, górską eskapadą czy oglądaniem zabytków. Docenisz również na pewno piękne widoki roztaczające się z okien.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *