Świece nie tylko od święta

Świece pojawiają się w naszych domach głównie podczas specjalnych okazji i na urodzinowych tortach. Warto korzystać ze świec również na co dzień. Nastrojowe światło świec magicznie uzupełnia każdą przestrzeń.

Pachnące świece nie tylko ładnie wyglądają, ale napełniają powietrze subtelnym zapachem. Mają pozytywny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Ich łagodny i ciepły płomień przynosi miłą ulgę oczom zmęczonym od jasnego światła elektrycznego. Przyczyniają się do stworzenia przyjaznej i domowej atmosfery, cudownie poprawiając nastrój. Coraz częściej są wykorzystywane do aranżacji wnętrz.

Świece w jadalni

Idealnie sprawdzają się podczas romantycznej kolacji. Oryginalnie zaaranżowane, uzupełniając nakrycie stołu, stają się jego największą ozdobą. Mogą być przybrane świeżymi owocami lub warzywami, komponując się z serwowanymi daniami.

Świece w ogrodzie

Po zmierzchu ogród nabiera nowego życia. Pięknie rozświetlą go świeczki, wstawione w małe blaszane wiaderka czy gliniane doniczki. Mogą również służyć jako lampiony.

Świece w sypialni

Oświetlona świecami sypialnia stanowi romantyczne i intymne wnętrze. Delikatne światło rzuca miękki blask na pokój i przebywające w nim osoby. Idealnie sprawdzą się tutaj świece zdobione płatkami kwiatów.

Świece w łazience

Podczas odprężającej kąpieli, świece tworzą przytulną przystań. Stają się antidotum na stres i napięcia. W łazience możemy pozwolić sobie na lichtarze z muszelek lub świece pływające w wodzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *