Pomysły na randkę w domu

W związku z pandemią już od roku wiele dziedzin naszego życia musiało ulec zmianie. Nie inaczej jest z randkowaniem. Nie oznacza to jednak tego, że w domowym zaciszu nie da się przygotować czegoś specjalnego.

Domowe kino

Wielu z nas brakuje wieczornego wyjścia do kina. Wspólne oglądanie filmów na laptopie czy telewizorze nie oddaje tego klimatu. Jest na to pewien sposób. W internecie można znaleźć projektory już od 80 zł. Aby wyświetlać filmy wystarczy mieć białą ścianę lub rozłożyć prześcieradło. Posiadacze ogródka mogą stworzyć kino na świeżym powietrzu. Wystarczy zaopatrzyć się w popcorn, ulubiony napój i cieszyć się klimatycznym seansem.

Fort z poduszek

Kto będąc dzieckiem nigdy nie budował poduszkowego fortu niech pierwszy rzuci kamieniem. Niektórym pomysł odtworzenia tej zabawy może wydawać się infantylny, ale jest to ciekawa odskocznia od domowej rutyny. Wspólne budowanie i kombinowanie może przysporzyć wam wiele frajdy i przypomnieć miłe czasy dzieciństwa. Gotowy fort przyozdobiony wewnątrz lampkami i wyściełany poduszkami stworzy wam przytulną przestrzeń do długich rozmów lub oglądania ulubionych seriali.

Domowe SPA

Chwila relaksu we dwoje na pewno dobrze wam zrobi. Wskoczcie w szlafroki, wybierzcie maseczki, zróbcie masaż z użyciem ulubionych olejków i cieszcie się sobą. Jeśli macie wannę, przygotujcie sobie wspólną kąpiel przy świecach, winie i z dużą ilością piany. Przyjemne rozluźnienie i dobrze spędzony czas we dwoje gwarantowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *