Walentynki- jak w tym roku zaskoczysz ukochaną osobę?

Spraw, aby tegoroczne święto zakochanych było wyjątkowe. Bądź oryginalny w tradycyjny sposób! Oto pomysł, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy twojej Walentynki.

W Polsce Walentynki popularność zyskały w latach 90. XX wieku i na dobre wpisały się w nasze kalendarze. Jest to wyjątkowy dzień dedykowany miłości, w którym zakochani okazują sobie uczucia. Coraz częściej kosztowne prezenty i romantyczne kolacje zastępują tradycyjne obdarowywanie się kartkami walentynkowymi.

Napisz tradycyjny list miłosny

W dobie Internetu i portali społecznościowych zapominamy, że istnieje możliwość pisania i wysyłania listów pocztowych. Jeszcze kilkanaście lat temu, nasi dziadkowie zamiast sms-ować, korespondowali do siebie listownie. Dzisiaj z łatwością znajdziemy osoby, które nigdy nie otrzymały własnoręcznie napisanego listu. Jeżeli twoja miłość posiada duszę renesansu, uwielbia tradycyjne rozwiązania i jest bardzo uczuciowa, z pewnością taki upominek sprawi jej największą radość.

Jeżeli masz odwagę, napisz wiersz dedykowany ukochanej osobie. Możesz napisać również tradycyjny list miłosny, w którym wyrazisz swoje najskrytsze myśli i uczucia. Dla tych, którzy nie mają wiele czasu na twórczość, sprzedawane są gotowe kartki walentynkowe- wystarczy dopisać własne życzenia.

Poczta kwiatowa

Coraz więcej kwiaciarni wprowadza do swojej oferty usługę dostarczania kwiatów pod podany adres. Jeżeli chcesz podwójnie zaskoczyć swoją miłość, wybierz w kwiaciarni odpowiedni bukiet, do którego możesz dołączyć list od siebie. To idealne rozwiązanie, jeżeli w tym wyjątkowym dniu nie możecie się spotkać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *